Security group

IT service

Zajišťujeme kompletní IT Service se zvláštním důrazem na IT Security. našim klientům nabízíme následující řešení a service.                                            freeimage-4277251

Rešení 
Nemáme jedno univerzální řešení. Pro každého klienta hledáme takové řešení, které maximálně vyhovuje jeho požadavkům. Zvládáme technologie, postupy, procesy ... díky kterým jsme schopni zajistit kompletní realizaci projektu.

UMÍME: Návrh - Vývoj - Implementace - Provoz.
Řešení máme jak pro malé, tak i pro velké klienty. Každý má svá specifika a můžete si být jisti, že to víme.

Služby:
 Správa počítačových sítí a ICT infrastruktury (OUTSOURCING), monitoring 24x7
Spravujeme počítačové sítě a celou ICT infrastrukturu. Navrhujeme, dodáváme a servisujeme vše, co protřebujete pro svojí práci. Jsme schopni převzít zodpovědnost za chod celého systému. S pojmy jako je dostupnost, zálohování, zabezpečení, šifrování, routery, šifrátory, VPN se setkáváme každý den.
Monitorujeme dostupnost kritických procesů, zařízení. Dbáme na bezpečnost - instalujeme bezpečnostní updaty, aby byly vaše data v bezpečí.

freeimage-5181406Support uživatelů, HELPDESK, HOT-LINE
Pro naše klinety provozujeme systém, který nám umožnujeme jednoduchou dálkovou správu a indetifikaci problému. Váš problém vyřeší operátor bez nutnosti výjezdu na místo tj. v kratším čase.
 
 Vývoj aplikací (plus netgenium)
Vyvíjíme webová řešení dle požadavků našich klientů. Ať jsou to Intranety, Extranety, Rezervační systémy nebo nová řešení. Pro vývoj využíváme jak platformu Windows - systém netgenium, tak i řešení postavení na opensource chnologiích.
 
 Mobilní řešení - BlackBerry
Potřebujete přístup k firemním PIM (e-mail, kalendář, kontakty) informacím ze svého mobilu nebo PDA? Máme zkušenosti s nasazením systému BlackBerry v Enterprice prostředí.
 
 Cortado Corporate server
transformuje BlackBery zařízení na plnohodnotnou kancelář. Ať již jste v autě, čekáte na letišti - vždy máíte přístup k aktuálním datům na vaší síti. Zvyšuje se tím produktivita Vašich zaměstnancům a tím i Vaší konkurenceschopnost. Uživatelské rozhraní je přeloženo téměř do všech jazyků (včetně češtiny).
 
 mobileTEAM - týmový kalendář pro BlackBerry
Mobilní přístup ke sdíleným kalendářům, týmové plánování, koordinace schůzek se běžně používá v prostředí Lotus Notes nebo MS Outlook
 
 Konzultace, návrhy řešení, případové studie
Potřebujete navrhnout řešení, upravit nebo nastavit procesy, vytvořit datové struktury? Naši konzultanti Vám rádi podají pomocnou ruku                                  
 

Sw produkty:
 Rezervační systém
Naše rezervační systémy se využívají v různých odvětvích. Ať už je to systém pro jazykovou školu nebo rezervaci tréninkových hodin - vždy ho plně přizpůsobujeme požadavkům klienta. 
 

HW produkty:
 Bezpečnostní řešení FORTINET
Fortinet nabízí novou generaci all-in-one bezpečnostních zařízení FortiGate, která jsou vybavena speciálním ASIC procesorem pro skenování síťového provozu v reálném čase a vlastním operačním systémem FortiOS. Patří mezi systémy komplexní ochrany sítě proti vnějším útokům (Unified Threat Management - UTM). Tyto firewally byly oceněny několika prestižními cenami v oblasti antivirové ochrany.                                                                   
                                                                                           freeimage-3679027
 ARUBA
Enterprise řešení pro bezdrátové sítě
 
 POLYCOM
Řešení pro videokonference

 
  Rezervační systémy 
Vyvíjíme a provozujeme rezervační systém pro plavecké školy, sportcentra apod. Rezervační systém je provozován v běžném internetovém browseru. Řešení na straně serveru je na platformě LINUX, PHP, MySQL.

Funkce systému:

•On-line registrace uživatelů (možnost schvalování)
•Přehledná rezervace poskytovaných služeb
•Rezervace termínů, odhlašování
•Kapacitní plánování
•Docházka
•Slevový systém